Rüyada Arı Görmek


Rüyada arı görmek bol rızka yorumlanır. Rüyada bir arı kovanının başında bulunduğunu ve arıların kovanına girip çıktığını görmek;geçim sıkıntısı çekmıyeceğini,rızkının bol olacağını, Rüyada bir arının soktuğunu görmesi;Kazancına hased kimselerin bulunduğuna işaret eder. Rüyada arı tutmak,arzuların gerçekleşmesiyle tabir olur.

Rüyada arı görmek çok çalışmaya ve bol kazanç elde etmeye yorumlanır. Arı sokması,zarara uğramanın işaretidir.

Arı balı;eşinin zengin olacağına; Arı kovanı;iyi bir insanla evlenmeye, Arı kuşu:çok özel ve ahlaklı bir kadına,Arı sokması: Yakınlarınızın kıskançlıklarından dolayı üzülmeye, Sarı arı;uzak bir akrabanızın hastalanmasına, İri Arı: Evlenmeye ve mirasa konmaya, Arı öldürmek ise beklenmedik bir habere  işarettir.

Konu bilgisi
Benzer Rüya Tabirleri
Yorum Yapmak İster Misiniz?
Rüyada Arı Görmek" Hakkında Yapılan YorumlarPopüler Rüya Tabirleri
Yorumlar
Brady
Do you know the number for ? http://www.afceco.org/effexor-xr-withdrawal-ho
  • How much is a First Class stamp?
  • Andreas
    Accountant supermarket manager
    Hakkımızda  -   Rss  -   Sitemap  -   Bize Ulaşın
    Son Aranan Rüya Tabirleri: rüyada babamla koyun otlatmak, ryada kitap tamak, ryada ahtapot grmek, ryada koyun srs, rüyada havuza atlamak, rüyada ahtapot görmek, rüyada gökyüzünü gece görmek, rüyada elmanın kurtlu olduğunu görmek, rüyada laptop kırılması, rüyada babasinin öldügünü görmek, ruyada babasinin oldugunu goremk, rüyada altın hırsızlamak, rüyada ev catisinda yürümek, rüyada gazete okumak, rüyada kaza atlatmak