Rüyada Arı Görmek


Rüyada arı görmek bol rızka yorumlanır. Rüyada bir arı kovanının başında bulunduğunu ve arıların kovanına girip çıktığını görmek;geçim sıkıntısı çekmıyeceğini,rızkının bol olacağını, Rüyada bir arının soktuğunu görmesi;Kazancına hased kimselerin bulunduğuna işaret eder. Rüyada arı tutmak,arzuların gerçekleşmesiyle tabir olur.

Rüyada arı görmek çok çalışmaya ve bol kazanç elde etmeye yorumlanır. Arı sokması,zarara uğramanın işaretidir.

Arı balı;eşinin zengin olacağına; Arı kovanı;iyi bir insanla evlenmeye, Arı kuşu:çok özel ve ahlaklı bir kadına,Arı sokması: Yakınlarınızın kıskançlıklarından dolayı üzülmeye, Sarı arı;uzak bir akrabanızın hastalanmasına, İri Arı: Evlenmeye ve mirasa konmaya, Arı öldürmek ise beklenmedik bir habere  işarettir.

Konu bilgisi
Benzer Rüya Tabirleri
Yorum Yapmak İster Misiniz?
Rüyada Arı Görmek" Hakkında Yapılan YorumlarPopüler Rüya Tabirleri
Yorumlar
  • Where do you live?
Cooper
In a meeting
  • Could you send me an application form? http://www.sharonlevy.com/artpages/b
  • I'd like to take the job
  • Henry
    Do you know what extension he's on?
    Hakkımızda  -   Rss  -   Sitemap  -   Bize Ulaşın
    Son Aranan Rüya Tabirleri: rüyada akrabalarla tartışmak, rüyada sülalecek tartışmak, yhs-ddc_bd, rüyada diken batmasi ve kanamas, rüyada takvim yaprağı almak, rüyada alışverişe gitmek, rüyada gül dikeni görmek, rüyada akraba ile tartışmak, rüyada ağbeyin hırsız olduğunu görmek, rüyada kitap hediye almak, rüyada babadan dövülmek, rüyada eve fare girmesi, rüyada akraba ile kavga etmek, rüyada akrabayla tartıştığını görmek, rüyada doktora gitmek