Rüyada Arı Görmek


Rüyada arı görmek bol rızka yorumlanır. Rüyada bir arı kovanının başında bulunduğunu ve arıların kovanına girip çıktığını görmek;geçim sıkıntısı çekmıyeceğini,rızkının bol olacağını, Rüyada bir arının soktuğunu görmesi;Kazancına hased kimselerin bulunduğuna işaret eder. Rüyada arı tutmak,arzuların gerçekleşmesiyle tabir olur.

Rüyada arı görmek çok çalışmaya ve bol kazanç elde etmeye yorumlanır. Arı sokması,zarara uğramanın işaretidir.

Arı balı;eşinin zengin olacağına; Arı kovanı;iyi bir insanla evlenmeye, Arı kuşu:çok özel ve ahlaklı bir kadına,Arı sokması: Yakınlarınızın kıskançlıklarından dolayı üzülmeye, Sarı arı;uzak bir akrabanızın hastalanmasına, İri Arı: Evlenmeye ve mirasa konmaya, Arı öldürmek ise beklenmedik bir habere  işarettir.

Konu bilgisi
Benzer Rüya Tabirleri
Yorum Yapmak İster Misiniz?
Rüyada Arı Görmek" Hakkında Yapılan YorumlarPopüler Rüya Tabirleri
Yorumlar
 • I'm doing a masters in law
Liam
I'd like to transfer some money to this account http://www.ohword.com/freel
 • Have you got any ?
 • Sarah
  I'm not sure http://niteworks.net/the-partnership/ imitrex discount program
 • Aubrey
  What qualifications have you got?
 • Hakkımızda  -   Rss  -   Sitemap  -   Bize Ulaşın
  Son Aranan Rüya Tabirleri: rüyada gözün kanaması, ruyada erkek arkadasini gormek, rüyada cennette tartışmak, ruyada evıme hırsız gırmıs, rüyada köy evi görmek, rüyada abimle tartıştım, rüyada çatı çökmesi görmek, ruyada sevincli haber almak, rüyada abimin arkadaşını görmek, yhs-ddc_bd, rüyada tabuta örtülen yeşil örtü görmek, rüyada akarsu veya nehir görmek, rüyada balık ayıkladığını görmek, rüyada ağaç devrilmesi, ryada hrszdan kamak